Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 50, 51.5 x 56 x 99 cm | BC-CHA-1008 | Black
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-CHA-1008
- Saadavus: 2
-
215€
Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 50, 51.5 x 56 x 99 cm | BC-CHA-1008 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 47.5 cm |
| Gross depth (mm) | 805.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 14.30 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 10.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3900.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 50, 51.5 x 56 x 99 cm |
| Producer product name | BC-CHA-1008 |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




